MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 9007285
nr 900 7285
Matsalsgrupp
9 del, England, Bord + 6 stolar + 2 karmstolar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:45:44
15/6 10:52:24